صفحه اصلی/پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب بمناسبت فرارسیدن ماه محرم
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب بمناسبت فرارسیدن ماه محرم پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب بمناسبت فرارسیدن ماه محرم (تعداد بازدید : ۲۲۵)

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب ؛ دکتر حبیب اله رضائی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره در نشست با برخی از مدیران عامل و اعضا هیات مدیره شرکت ها در خصوص رسالت و قیام امام حسین (ع) مطالبی عنوان کرد. 

حبیب اله رضائی در خصوص قیام وحرکت تاریخی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بیان داشت: امام حسین و یاران با وفایش حرکت عاشورا به عنوان نقطه اوج مبارزه ، در راه ایستادگی از ارزش ها و اعتقادات ، رضایت و خشنودی خداوند تبارک و تعالی انجام دادند.

وی در ادامه بیان داشت: زمینه ها و اهداف قیام عاشورا ،  محورهای متعددی همچون لزوم مقابله با ظالمان، احیای سنت پیامبر (ص) و ائمه (ع)، امر به معروف و نهی از منکر، اصلاح امور مسلمین بود که بر ما لازم است به تاسی از آن سیره پاک و هدف والا ادامه دهنده واقعی و رهرو صدیق باشیم. یکی از مهمترین اهداف قیام امام حسین(علیه‌السلام) احیای اصل «امر به معروف و نهی از منکر» بود. این اصل چنان مهم است که اگر در یک جامعه درست اعمال شود، بسیاری از نابسامانی‏ها، سامان پیدا کرده و بسیاری از انحرافات و کج‏روی‏ها، درست خواهند شد .

مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب اظهار داشت:یکی از اهداف نهضت امام حسین(علیه‌السلام) اصلاح جامعه بود و امام در راستای تحقق این هدف اصلاحی ، از روش کارآمد و سعادت‏بخش پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) و حضرت علی(علیه‌السلام) استفاده کرد.

 حبیب اله رضائی با توصیه به مدیران عامل و اعضای هئت مدیره گفت:در شرایط کنونی که جنگ اقتصادی با ملت ایران و تحریم های ظالمانه باعث آسیب جدی به بدنه اقتصاد کشور شده لازم است  تا با برنامه ریزی دقیق رونق اقتصادی را حفظ و در نگاهی وسیع تر به اقتصاد کشور کمک کنیم

رضائی در ادامه بیان داشت: امام و اهل بیت طاهرش برای خشنودی و رضایت خداوند در سجده‏گاه خونین، با جسمی صد چاک و به خون آغشته، شیرین‏ترین جلوه بریدن از غیر و توجه کامل به جانان را به تصویر کشاندند،

و وظیفه ما در این دوران این است که با برپائی عزاداری ها و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی این فریضه مهم را بجا آورده و ایمان، معرفت و شناخت واقعی را به جامعه انتقال دهیم.

در آخر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان در عزاداری محرم ، عاشورا و تاسوعای حسینی، از خداوند قادر و متعال می خواهم ما را در زمره رهروان راستین آن امام بزرگوار قرار دهد .تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
منبع :


نظرات:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر