صفحه اصلی/پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب به مناسبت روز کارگر
پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب به مناسبت روز کارگر پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب به مناسبت روز کارگر (تعداد بازدید : ۲۱۶)

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الصّادقُ (ع)
کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد.(وسایل الشیعه جلد ۱۷ صفحه‌ی ۶۷).
در فرهنگ اسلامی کار و تلاش مانند مجاهدت در راه خدا، ارزشمند و مقدس شمرده شده است . با نگرش به تاریخ و ادیان و سیره انبیاء الهی و معصومین، به این واقعیت مهم می‌رسیم که در طول قرون متمادی، هادیان بشر علاوه بر نقش بزرگ رسالت و هدایت انبیاء بشر، در کنار آن مسؤلیت سنگین، به امر اشتغال ـ کارگری مشغول بودند تا بتوانند معیشت و اقتصاد خانواده و جامعه را به پویایی و کمال برسانند.

كارگران بازوان حركت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شكوفايی هستند بی شك همه پيشرفت‌های حاصل در مسير زندگی نشات گرفته از رشد و پويايی فكر و گسترش انديشه‌ورزی است.

همانطور که رهبر فرزانه انقلاب  فرمودند: «هر کشوری هر چه رشد مادی و ثروت دارد، از سرانگشت کارگر دارد. کارگر است که ثروت را تولید می کند و رشد اقتصادی را به وجود می آورد». در واقع چرخ عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است.

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت   فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر"را خدمت تمامی کارگران پرتلاش و نجیب و خدوم به ویژه هلدینگ سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب تبریک عرض می نمایم.


 حبیب الله رضایی

مدیرعامل
تاریخ: ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
منبع :


نظرات:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر