صفحه اصلی/مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب در پیامی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب در پیامی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب در پیامی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. (تعداد بازدید : ۴۶)

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب متن پیام به شرح زیر است :

دهه فجر تجدید میثاق مردم ، متدین و با صلابت، با آرمان والای اسلام ناب محمدی (ص) و نظام مقدس جمهوری اسلامی است. موهبتی که طبق فرموده امام خمینی (ره) اين پيروزي انقلاب ما پيروزي بود كه به بركت اسلام و گرايش به اسلام و با فرياد الله اكبر به دست آمد و حفظ این پیروزی از اصل آن مهمتر است.

دکتر حبیب الله رضایی با بیان اینکه دهه فجر خاستگاه ارزش های انقلاب اسلامی و آئینه تمام نمای خورشید اسلام است افزود:  اقتدار ایران اسلامی مرهون دستاوردهای انقلاب اسلامی و  فرصت مناسبی برای انتقال گفتمان انقلاب به نسل های بعدی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک را به همه فجر آفرینان به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده معزز شهدا و ایثارگران تبریک عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم .

حبیب الله رضایی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
منبع :


نظرات:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر