صفحه اصلی/اخبار/پیام تبریک دکتررضایی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب به مناسبت روز کارگر
پیام تبریک دکتررضایی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب به مناسبت روز کارگر پیام تبریک دکتررضایی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب به مناسبت روز کارگر (تعداد بازدید : ۳۸۹)

به گزارش روابط عمومی ،  متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استقلال ملت و كشور، به تلاش و زحمت كارگران بستگی دارد . «رهبر فرزانه انقلاب»

یازدهم اردیبهشت ‌ماه، روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی ، برای قدردانی از زحمات ارزشمند قشر کوشای کارگر است. قشری که به عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خوداتکایی جامعه تلاش می کنند.

کارگران ، بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی تردید نقش جامعه کارگری در به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد کشوربی بدیل است.

جایگاه و مقام کارگر به حدی والاست که حضرت محمد (ص) بردستان توانمند کارگر بوسه زده وبا این عمل به بهترین نحو ممکن، منزلتی عظیم به این قشر از جامعه بخشیده است.

هلدینگ سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب و شرکت های تابعه  این افتخار را دارد که با همراهی و تلاش موثر پرسنل خد.م و پر تلاش ، در راستای تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید » به عنوان عامل اصلی در به ثمر رساندن این شعار ، مسیر تعالی و پیشرفت هر چه بیشتر میهن عزیز اسلامی را هموار نمایند.

اینجانب روز کارگر را صمیمانه به همکاران گرامی شادباش عرض نموده ، عزت وسربلندی شما و خانواده محترمتان را از درگاه حضرت حق مسألت دارم .

حبیب الله رضایی

مدیرعامل
تاریخ: ۱۴۰۲/۰۲/۱۰
منبع :


نظرات:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر