صفحه اصلی/شرکت های تابعه-/تامین مواد معدنی صنایع فولاد
شرکت تامین مواد معدنی صنایع فولاد در سال ۱۳۷۰ با هدف تأمین سنگ آهك و دولومیت مورد نیاز صنایع فولادسازی، قند و تصفیه شكر و کاغذسازی در استان خوزستان تأسیس و کار بهره برداری از معادن چناره را آغاز نمود. محل استقراراینشرکت کیلومتر۴۵جاده سراسری اندیمشک به تهران وفاصله آن تااهوازحداکثر۲۰۰کیلومترمی باشد.نزدیکترین معدن به بنادرجنوبی ،دسترسی به جاده ترانزیت ،دسترسی به خطوط حمل ریلی ،عضویت  در هلدینگ سرمایه گذاری فولادوتکمیل زنجیره ارزش ازاستخراج تاتحویل محصولات به مشتریان ازامتیازات ویژه اینشرکت می باشد.
این شرکت هم اکنون علاوه بر تأمین نیاز صنایع فولادسازی به آهك و دولومیت خام برنامه تولید آهك و دولومیت کلسینه و هیدراته را در دستور کار قرار داده و تولید و تأمین سنگ بالادست مورد نیاز راه آهن جمهوری اسلامی ایران طی سالهای اخیر بخش مهمی از برنامه توسعه ای فروش در این شرکت را به خود اختصاص داده است. این شرکت دارای بزرگترین معدن فعال در استان خوزستان است .
آنالیز شیمیائی مواد معدنی تولیدی

آنالیز

% cao

% Sio۲

% Mgo

% P۲o۵

% Al۲o۳

% fe۲o۳

% s

%loi

دولومیت
dolomite

۳۶

≤۱

۱۵-۱۷

≤۰.۰۴

۰.۳

۰.۴

≤۰.۰۵

۴۵/۵

آهک
Limestone

۵۳/۵

≤۱.۲

۰.۵-۱

≤۰.۰۴

۰.۳

۰.۴

≤۰.۰۵

۴۳

سنگ بالاست

مواد معدنی باسایزودانه بندی متناسب بانیازمشتریان تولید می شود . سایز فعلی تولیدات شامل ۵ -۰  و ۱۵- ۵  و۴۰-۱۵و۱۲۰-۹۰میلی متربرای آهک ودولومیت و۶۵-۲۵برای سنگ بالاست مصرفی زیرسازی خطوط راه آهن می باشد


E-mail : simsco@ssid.ir شرکت تأمین مواد معدنی صنایع فولاد
کیلومتر ۴۵ جاده اندیمشك - تهران، صندوق پستی: ۱۱۹
اهواز ، امانیه ،خیابان سقراط جنب شعبه ۲ تامین اجتماعی شماره ۴۹
آدرس
۰۶۱۱-۳۳۶۳۴۹۹
۰۶۴۲-۴۵۲۳۰۰۰
فکس ۰۶۱۱-۳۳۶۲۷۷۷
۰۶۴۲-۴۵۲۲۹۳۰-۳۱
تلفن
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر