صفحه اصلی/زمینه فعالیت
bulletزمینه های فعالیت در هلدینگ سرمایه گذاری

حمل ونقل

 

حمل ونقل مواد و محصولات و تامین بموقع یکی از شاهرگ های مهم سازمان هاست . شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب با درک این مهم از بدو تاسیس نسبت به ایجاد و توسعه سیستم حمل ونقل توجه ویژه ای معمول داشته است.
شرکت حمل ونقل ریلی فولاد ریل جنوب ، شرکت حمل و نقل جاده ای گنجینه پردیس و شرکت کشتیرانی خط اقیانوس آزاد هم اکنون سالانه چند میلیون تن مواد اولیه و محصولات تولیدی شرکتهای فولاد سازی را جابجا می نمایند.

خدمات

ارائه خدمات تخصصی ویژه در فضایی کاملا رقابتی از دیگر اهداف شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب است. نگهداری و تعمیرات ، بهره برداری از خطوط تولید فولاد، نصب تجهیزات، تامین منابع انسانی متخصص کارآمدو ارائه خدمات فنی و تخصصی و مدیریت کارهای مختلف صنعتی، آموزش و توسعه توانمندی هاو قابلیت های منابع انسانی و ... از جمله فعالیت های شرکت در این بخش می باشد.

تولید

 

فعالیت تولیدی شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب تا این تاریخ محدود به تولید سنگ آهک ،دولومیت و سنگ بالاست از طریق معادن چناره واقع در ۵۰ کیلومتری شمال شهرستان اندیمشک بوده است. شرکت تامین مواد معدنی صنایع فولاد از ابتدا با هدف تامین سنگ آهک و دولومیت شرکت فولاد خوزستان و صنایع فولاد سازی منطقه تاسیس شده است. برنامه های توسعه ای شرکت سرمایه گذاری مبتنی بر تولید و فرآوری صنایع معدنی و نیاز فولاد سازیها در حال مطالعه و تکمیل می باشد.

بازرگانی

 

فعالیت شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب در این بخش شامل تامین تخصصی مواد اولیه و قطعات و لوازم یدکی صنایع فولاد سازی کشور از منابع داخلی و خارجی با قیمتهای رقابتی ، فروش و عرضه محصولات کارخانجات فولادسازی ، محصولات واسطه و نهایی و کلیه خدمات بازرگانی در صنعت فولاد کشور می باشد. 


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر