صفحه اصلی/خط مشی کیفیت

bullet خط مشي كيفيت bullet
bullet شركت سرمايه گذاري و توسعه قولاد جنوب bullet

مديريت و کارکنان شركت سرمايه گذاري و توسعه فولاد جنوب كه در زمينه ارائه خدمات مهندسی، بازرگانی، سرمايه گذاري، تولید و فراوری مواد معدنی در بازار صنایع فولاد فعاليت مي نمايد، مصمم هستند با بهره گيري از استاندارد مديريت كيفيتISO۹۰۰۱-۲۰۱۵  نسبت به ارتقاء سطح كيفي و كمي خدمات خود اقدام نمايند. رئوس خط مشی کيفيت و مشتری مداری خود را به شرح ذيل اعلام می نمايد: 
امانت داری از سرمایه سهامداران و تلاش در جهت افزايش سودآوری کسب و کارهای شرکت و رشد سود سهامداران و گسترش سرمایه گذاری های استراتژیک و پایدار از طریق شناسایی بسترهای مناسب سرمایه گذاری با قابلیت ایجاد ارزش افزوده بیشتر و انجام مطالعات و اجرای طرح های توسعه در شرکتهای زیرمجموعه در چهارچوب برنامه های مصوب در حوزه های کسب و کار موجود در بازار فولاد 
ارتقاء سطح توانمندي شركت هاي زیرمجموعه از طريق مشاركت در تدوين اهداف و نظارت راهبردي بر عملكرد آنان، استقرار و بهره گیری از سیستم ها و ابزارهای نوین مدیریتی و حمایت و پشتیبانی از آنها و هدایت مناسب و مدیریت کلان بر آنها.
افزايش سطح رضايت مندي ذینفعان شرکت از طريق شناسایی دقیق نیازها و انتظارات آنها و همچنین ارتقاء سطح كيفي و كمي خدمات شركت به آنها. 
بهبود مستمر اثر بخشی سيستم مديريت كيفيت شركت از طريق اندازه گیری و هدف گذاری شاخص های فرایندی، انجام مميزي هاي داخلي، برگزاري جلسات بازنگري مديريت.
بهره مندی از نيروهاي انساني توانمند و كارآمد و ارتقاء سطح توانمندي و انگیزش كاركنان از طريق ارائه آموزشهاي تخصصي مورد نیاز و مشاركت آنان در فرآيند تصميم گيري و هدف گذاري در شركت.
تعهد و التزام عملی به تجزیه و تحلیل مستمر محیط داخلی و خارجی شرکت و مشارکت مدیران در تدوین ارکان جهت ساز و برنامه های عملیاتی مرتبط با آنها و التزام عملی به حرکت در جهت تحقق آنها
تعهد و التزام عملی به مدیریت ریسک های کسب و کار شرکت و کاهش ریسک های سازمانی
شناسایی و مستند سازی دانش و تجربیات شکل گرفته در شرکت و  تعهد و التزام عملی به ارتقای سطح دانش سازمانی
ما بر اين عقيده هستيم كه تحقق موارد فوق تنها از طريق مشاركت ، همدلي و تلاش مستمر كليه پرسنل محقق خواهد گرديد و همگان متعهد ميگرديم كه با اجراي كليه الزامات سيستم مديريت كيفيت زمينه و بستر مناسب را جهت بهبود مستمر فعاليت هاي شركت فراهم آوريم.

                                                                                                                                      حبیب الله رضائی
                                                                                                                                           مدیرعامل

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر