صفحه اصلی/خط مشی کیفیت

bullet خط مشي كيفيت bullet
bullet شركت سرمايه گذاري و توسعه قولاد جنوب bullet

مديريت و پرسنل شركت سرمايه گذاري و توسعه فولاد جنوب كه در زمينه ارائه خدمات مهندسی، بازرگانی و سرمايه گذاري در بازار فولاد فعاليت مي نمايد، مصمم هستند با بهره گيري از استاندارد مديريت كيفيت ISO۹۰۰۱-۲۰۰۸  نسبت به ارتقاء سطح كيفي و كمي خدمات خود اقدام نمايند. رئوس خط مشی کيفيت و مشتری مداری خود را به شرح ذيل اعلام می نمايد: 

•امانت داری از سرمایه سهامداران و تلاش در جهت افزايش سودآوری کسب و کارهای شرکت و رشد سود سهامداران و گسترش سرمایه گذاری های استراتژیک و پایدار از طریق شناسایی بسترهای مناسب سرمایه گذاری با قابلیت ایجاد ارزش افزوده بیشتر و انجام مطالعات و اجرای طرح های توسعه در شرکتهای زیرمجموعه در چهارچوب برنامه های مصوب در حوزه های کسب و کار موجود در بازار فولاد 

•ارتقاء سطح توانمندي شركت هاي زیرمجموعه از طريق مشاركت در تدوين اهداف و نظارت راهبردي بر عملكرد آنان، استقرار و بهره گیری از سیستم ها و ابزارهای نوین مدیریتی و حمایت و پشتیبانی از آنها و هدایت مناسب و مدیریت کلان بر آنها.
•افزايش سطح رضايت مندي مشتريان از طريق شناسایی دقیق نیازها و انتظارات آنها و ارایه دقيق و به موقع خدمات به آنان و همچنین ارتقاء سطح كيفي و كمي خدمات شركت به مشتریان. 

•بهبود مستمر اثر بخشی سيستم مديريت كيفيت شركت از طريق اندازه گیری و هدف گذاری شاخص های فرایندی، انجام مميزي هاي داخلي، برگزاري جلسات بازنگري مديريت.

•بهره مندی از نيروهاي انساني توانمند و كارآمد و ارتقاء سطح توانمندي و انگیزش كاركنان از طريق ارائه آموزشهاي تخصصي مورد نیاز، رضايت مندي شغلي و مشاركت آنان در فرآيند تصميم گيري و هدف گذاري در شركت.

ما بر اين عقيده هستيم كه تحقق موارد فوق تنها از طريق مشاركت ، همدلي و تلاش مستمر كليه پرسنل محقق خواهد گرديد و همگان متعهد ميگرديم كه با اجراي كليه الزامات سيستم مديريت كيفيت زمينه و بستر مناسب را جهت بهبود مستمر فعاليت هاي شركت فراهم آوريم.

                                                                                                                                        مدير عامل 
                                                                                                                                   محمد رحيم رستی


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر